تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 746
تخفیف 10%

من دیگر ما جلد دوم خارهای گل شده و گل های خار شده

جلد دوم کتاب من دبگر ما به قلم محسن عباسی ولدی به مهارت های تربیت فرزند در دنیای امروز پرداخته است.
من دیگر ما جلد دوم خارهای گل شده و گل های خار شده
موجود
190,000 ریال
171,000 ریال

آنچه در این جلد میخوانید:

-محبت و آثار آن در تربیت فرزند

-چرا محبت نمی کنیم؟

-دلایل اثر نکردن محبت

-شیوه های ابراز محبت

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

یکی از اصلی ترین نتایج محبت،خاصیت هم سان سازی آن است.محبت را به شکل محبوب در می آورد.کودکانی که عاشق پدر و مادرشان هستند،بی آنکه پدر و مادر دستوری بدهند،بسیاری از مسائل تربیتی را همانطور که پدر و مادر مراعات میکنند،انجام می دهند. اگر هم غافل باشند،به محض اینکه متوجه می شوند فلان کار مورد علاقه پدر و مادر است،بدون اجبار انجام می دهند... (صفحه 49)

دختر لغزیده بود و در دام یک دوستی نابجا افتاده بود.مادر،آرام و قرار نداشت.هر چیزی را می توانست تحمل کند،جز این. وقتی به او گفتند که دخترت را به همراه یک پسر دیده اند، آرزوی مرگ دخترش را کرد.دختر که به خانه آمد،تا میتوانست او را به باد کتک گرفت.به هر زوری که بود،دختر را وادار کرده بود که مشاوره کند.دختر میگفت من خودم دردم را میدانم،نیاز به مشاوره نیست؛اما راهی برای درمانش ندارم.مادر که می پرسید دردت چیست،دختر سکوت می کرد و مادر،عصبانی تر می شد.مادر روی صندلی می نشیند و دختر ایستاده.به دختر هم می گویم بنیشیند.کمی با فاصله  از مادرش می نشیند.مادر با من حرف میزند،از واژه واژه حرف هایش آتش می بارد،از بس که عصبانی است.پای چشم دختر کبود است.معلوم است که بد کتک خورده. سرش راهم بالا نمیگیرد،برای همین است.نمیخواهد کبودی چشمانش را ببینم.حرف های مادر را می شنوم:

-باور کنید به هرچیزی فکر میکردم،جز اینکه یک روز دخترم را با پسری ببینند.مگر دختر من چند سال دارد؟یک دانش آموز مدرسه ی راهنمایی چقدر باید جسور باشد که بتواند چنین کاری کند.آن هم دختر من؟مگر من و پدرش برای تربیتش کم گذاشتیم؟برای تربیت این بچه روز و شب نداشتیم.حالا نمی دانم چه کنم؟اگر پدرش بفهمد،تکه بزرگش گوشش خواهد بود.خدا می داند روی پدرش در محله چه حساب هایی که باز نمی کنند....(صفحه 130)

سایر مشخصات محصول

نویسنده : محسن عباسی ولدی
انتشارات : نشر جامعة الزهرا علیها السلام
شابک : 978-600-95665-3-2
موضوع : تربیت فرزند
شماره کتاب شناسی ملی : 3937620
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 160 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها