تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7015
تخفیف 10%

محبت افراطی

کتاب «محبت افراطی» به قلم مجتبی رضایی / یاسر اخوان / محمد هادی قراباغی
محبت افراطی
نا موجود
300,000 ریال
270,000 ریال

یکی از پیچیده ترین گرفتاری های ویژه نوجوانان که شاید از فراگیرترین آن ها نیز باشد ، «محبت افراطی و وابستگی عاطفی» است. این کتاب، به دنبال شناساندن راهکارهای کاربردی برای مواجه درست و سازنده با نوجوان گرفتار دوستی افراطی است. نویسندگان این اثر کوشیده اند تا در سه محور چیستی ، چرایی و چگونگی پیشگیری و درمان محبت افراطی ، با رویکردی تربیتی پاسخ گوی نیاز والدین ، مربیان ، معلمان و مبلغان باشند.

در کتاب محبت افراطی که با موضوع «مواجهه تربیتی با محبت افراطی نوجوان به هم جنس و درمان آن» نگاشته شده است، خواننده با مناسب ترین و بهینه ترین روش مواجهه و حل این مسئله آشنا میشود

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

گفتار یکم: نشانه های شخص گرفتار محبت افراطی

وابستگی عاطفی نشانه هایی دارد که از روی آن ها می توان شخص وابسته را  شناسایی کرد. در ادامه بعضی از این نشانه ها معرفی می شود . نکته ای که در هنگام استفاده از این نشانه برای تشخیص وابستگی عاطفی میان دونوجوان باید با آن توجه شود این است که نباید با مشاهده یک یا دو مورد از این نشانه ها ، نوجوانی را به وابستگی عاطفی محکوم کرد.

درچنین مواردی والدین و مربیان باید با دقت کافی در روابط نوجوان ها  و پس از اطمینان از ایجاد یک وابستگی عاطفی میان آن ها  دست به کار های لازم در این زمینه بزنند.البته توجه به این نکته ضروری برای والدین و مربیان ضروری است که گاهی دقت و زیرکی و نظارت نا محسوس ، جای خود را به سوظن می دهد و فرزندان و مربیان را از مسیر درست خارح می کند.

محبت افراطی / صفحه ی 31

سایر مشخصات محصول

نویسنده : مجتبی رضایی / یاسر اخوان / محمد هادی قراباغی
انتشارات : انتشارات شفق
شابک : 978-964-485-112-4
موضوع : همجنسگرایی در نوجوانان / عشق افراطی در نوجوانان
شماره کتاب شناسی ملی : 5361719
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 176 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها