تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5488
تخفیف 10%

اولین دانشگاه و آخرین پیامبر(ص)

کتاب" اولین دانشگاه و آخرین پیامبر (ص)" بهداشت لباس و حجاب به قلم دکتر شهید سید رضا پاک نژاد
اولین دانشگاه و آخرین پیامبر(ص)
موجود
500,000 ریال
450,000 ریال

کتاب"اولین دانشگاه و آخرین پیامبر"متشکل از دوکتاب شهید سید رضا پاک نژاد می باشد.که بخش اول با موضوع بهداشت لباس و بخش دوم با موضوع حجاب می باشد.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

و پوشاندن هرچه بیشتر مرد و برهنه ساختن هرچه افزونتر زن برای اینکه دو گروه نر و ماده نزدیک‌تر شوند، نه رشته  را محکم تر می سازد و نه چراغ را پر نور تر.
و این را در عمل می بینیم، در مناطقی که برهنگی زنان بیشتر است فحشا و منکر افزون و مشکلات حکومت زیادتر و بیماری‌های مختلف به ویژه بیماریهای مقاربتی شایع تر می باشد. و همچنین در آنجا که مرد را به جای زن در حجاب در آورده است اجتماعی مسخره و خنده آور دارد که فقط برای درآمد ناچیزی از سیاهان به کار می‌آید. و تعجب می کنید که بگوییم در قلب صحرا الکبیر سوزان آفریقا که پوشیدن و در چادر رفتن شکنجه و بلایی و گرمایی است مردم طوارق بنا بر رسوم و عقایدی که دارند و در حدود ۱۰ هزار نفر که در سرزمین ۳ میلیون کیلومتر یعنی تقریباً دو برابر خاک ایران زندگی می نمایند و جز شتر و خرما و شن‌های روان سرمایه دیگری ندارند و در بسیاری موارد از مقررات اسلامی بهره ورند، مردانشان در حجاب بوده و شگفتی اینکه همانند زنان مسلمان همان نواحی رو می‌گیرند؛ و در برابر، زنان دارای زینت و زیور و سر و روی باز می باشند. و هر مردی حجابش از یک چادر سیاه که از پشم شتر بافت می شود درست شده و سر و صورت آنها را پوشیده و فقط دو چشمشان پیدا است و اگر در برابر زن نامحرمی بدون حجاب یا با روی باز ظاهر شوند شرافت و عفت خود را از دست داده و به غلامی آن زن در می آیند. ولی غلامی در طوارق مترادف شوهری است، و شوهر رسمی شوهر عقدی، شوهر غلامی، شوهر صیغه محسوب می گردد. و اراده و تصمیم زن برای طلاق و راندن غلام کافی است. شگفتی بیشتر آنکه تهیه غذا و پوشاک و کلیه کارهای منزل و بچه داری به عهده شوهر و غلامان است که گاهی از ۱۰ نفر تجاوز می نماید و زنانی که مقام ریاست دارند اغلب صاحب ۲۰ یا۳۰ غلام می باشند.
برگرفته از صفحه ۸۳ و ۸۴ کتاب

سایر مشخصات محصول

نویسنده : سید رضا پاک نژاد
انتشارات : اخلاق
شابک : 978-964-8616-29-3
موضوع : حجاب و عفاف_اسلام و بهداشت
شماره کتاب شناسی ملی : 3116265
سایز : وزیری
تعداد صفحات : بخش اول 264صفحه بخش دوم 217 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها