تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 786
تخفیف 30,000 ریال

365 راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده

کتاب "۳۶۵راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده" نوشته شیلا الیسون-باربارا آن بارنت و ترجمه ی لاله مهدی نژاد به موضوع فعالیت هایی برای پرورش کودکانی باهوش،شاد،مسئولیت پذیر،راستگو،مودب و خلاق پرداخته است. شما در این کتاب مهم،به یک راهنمای ملموس و کاربردی برای پروراندن مهارت های زندگی در فرزندتان دست خواهید یافت؛مهارت هایی که فرزندان و در نهایت خانواده تان را غنی می سازد.
365 راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده
موجود
440,000 ریال
410,000 ریال

والدین عمرشان را برای رشد فرزندان خود،هدایت تصمیماتشان،ایده دادن به آن ها،حل مشکلاتشان و الگوی رفتار شدن برای آن ها می گذرانند و امید دارند که روزی کودکشان به مهارت های لازم برای اینکه به تنهایی در دنیای بیرون بدرخشند،دست یابند.ما دست در دست کودکانمان در مسیر زندگی گام بر می داریم و آنچه را که می دانیم به آن ها می آموزیم،آنچه را که باور داریم به آن ها منتقل کنیم و با چالش های زندکی دست و پنجه نرم می کنیم تا کودکانمان آماده شوند و به تنهایی مسیر خود را ادامه دهند.عشق ما کودکانمان را هدایت و تشویق می کند تا خلاق ترین روح خود را بیابند،روحی که اوج گرفتن را باور دارد.

هرکاری که انجام می دهید،هر فکری که می کنید،هر باوری که دارید و هر تصمیمی که عملی می کنید،در چگونگی رشد کودکتان تاثیر دارد.هیچ کودکی امکان ندارد بهتر از مثالی شود که برای او تنظیم کرده اید.بنابراین به عنوان والدین شگفت انگیز وظیفه را بر روی زمین داریم که شکل دادن به موجود انسانی دیگری از طریق زندگی روزمره مان است.این موضوع با درست انجا دادن کارها،دانستن مهارت های گوش کردن،استفاده از شکل صحبح نظم و انضباط یا داشتن تمام دانش ها ارتباطی ندارد؛بلکه درباره ی خواستن است.فقط آرزو داشتن و تلاش کردن برای انجام دادن بهترینی که می توانیم،برای رشد کودکانمان کافی است.کودکان شما نگرشتان را حس می کنند.آن ها خواهند دانست شخصیتی که می شوند برای شما مهم است.

کتاب ۳۶۵ راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده برای کمک به شما در ارتباط با فرزندانتان طراحی شده است تا شیوه های آموزش روزانه و سهیم شدن در آنچه دارید،آن را ارزش می دانید و فکر می کنید مهم است را پیدا کنید.این کتاب ابزاری را به شما می دهد که نیاز دارید،تا آنچه را که تمام والدین می خواهند،به انجام برسانید:تربیت فرزندانی باهوش،مسئولیت پذیر،راستگو،شاد،مودب و خلاق.

۳۶۵ فعالیت،راهنمای روزانه و سنگ بنایی است برای ساختن شخصیت کودکانتان و آموزش ارزش ها و مهارت های زندگی به آن ها.

این کتاب زندگی تمام اعضای خانواده را بهتر می کند و رشد می دهد.هرفعالیتی که تجربه می شود بذری است که در ذهن کودکانتان می کارید تا در رفتارهای قدرتمندانه ی او در زندگی شکوفا شود.

می توان هر کدام از فعالیت هایی را که در این کتاب توصیه شده است به تنهایی انجام داد.نیازی نیست که آن ها را به ترتیب انجام دهید یا حتما قبل از انجام یکی،بازی قبلی را فهمیده باشید.شکل ساده ای دارند و به سادگی قابل فهم و عمل کردن هستند.شما خانواده ی خود را بهتر از هر کسی می شناسید و نیازهایشان را می دانید.بهترین نقطه ی شروع جایی است که به آن علاقه دارید یا جایی که فکر می کنید خانوادتان سود بیشتری می برد.اگر مظمئن نیستید از کجا شروع کنید،پس از ابتدا شروع کنید.همان طور که فعالیت ها را تجربه می کنید،شاید ایده های جدیدی پیدا کنید.به خودتان اجازه دهید که آزاد باشید و مسیر خود را کشف کنید و رشد دهید.

کتاب به هفت بخش مفهومی تقسیم شده است.بخش اول،درباره ی خودتان،ضرورت داشتن رابطه ای مثبت با خودتان را در نظر دارد که لازمه ی رسیدن به خوشبختی است.این بخش شامل مفاهیم اعتماد به نفس،انگیزه ی شخصی،کاردانی،وقت جداگانه و خیال پردازی است.

بخش دوم،بیان خودتان،شیوه هایی را برای بیان احساسات با اعتماد و شهامت آموزش می دهد و همزمان روی مهارت های ارتباط درونی  که لازمه ی داشتن ارتباط موثر با دیگران است کار می کند.همچنین درباره ی اهمیت لمس مثبت یا نوازش همراه قدرشناسی و تاثیر آن به عنوان ارتباط غیر کلامی بحث می شود.

کتاب "۳۶۵راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده" نوشته شیلا الیسون-باربارا آن بارنت و ترجمه ی لاله مهدی نژاد به موضوع فعالیت هایی برای پرورش کودکانی باهوش،شاد،مسئولیت پذیر،راستگو،مودب و خلاق پرداخته است.

شما در این کتاب مهم،به یک راهنمای ملموس و کاربردی برای پروراندن مهارت های زندگی در فرزندتان دست خواهید یافت؛مهارت هایی که فرزندان و در نهایت خانواده تان را غنی می سازد.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : شیلا الیسون - بابارا آن بارنت
انتشارات : مهرسا
شابک : 978-600-6591-64-3
موضوع : مطالب کودکانه، پرورش کودکان، آموزش برای کودکان
شماره کتاب شناسی ملی : 3733828
سایز : رقعی
مترجم : لاله مهدی نژاد
تعداد صفحات : 432 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها