تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 8037

101 روش برای آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان

کتاب « 101 روش برای آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان » به قلم دکتر لارنس شاپیرو
101 روش برای آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان
موجود
290,000 ریال

این کتاب شامل 9 فصل و 101 مهارت است که به مقوله های اصلی رشد اجتماعی کودکان با جزئیات کامل اشاره کرده و به خصوص برای آنهایی که در روابط اجتماعی ، ابراز احساسات ، مراقبت از خود ، حل مسئله ، مدیریت رفتار و ... مشکلاتی دارند مفید خواهد بود.

بی شک کودکانی که مهارت اجتماعی بهتری دارند روابط مثبتی را تجربه می کنند ، اعتماد به نفس بالاتری دارند و به طور کلی در چابش های اجتناب ناپذیر  زندگی انعطاف پذیر تر هستند . اگر می خواهیم فرزندان موفق ، مستقل ، با کفایت ، و مسئولیت پذیر داشته باشیم باید برای رسیدن به این مهم وقت و انرژی زیادی اختصاص دهیم . مطالعه این کتاب و اجرای فعالیت های آن را به معلمان ، مربیان تربیتی و والدین محترم توصیه می کنیم.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم :

پذیرش تفاوت ها

برای کنار آمدن با دیگران ، باید نسبت به تفاوت هایی که افراد با شما دارند صبور باشید.  دنیای ما از افرادی تشکیل شده است که به لحاظ فرهنگ ، نژاد و پیشینه با یکدیگر تفاوت دارند . همه ما می خواهیم دیگران با ما خوب رفتار کنند و دوستمان داشته باشند . کلیشه ها و تعصبات ، فقط باعث ایجاد احساسات بد در افراد می شود اگر به تفاوت های دیگران احترام بگذاریم ، همگی می توانیم چیز هایی را از یکدیگر بیاموزیم .

ممکن است ظاهر افراد خیلی با ما متفاوت باشد یا اینکه بسیار متفاوت با ما رفتار کنند اما باید همواره نسبت به آنها مهربان باشیم / برای اینکه دیگران را به درستی بشناسیم  - در واقع ورای ظاهر یا حرف ها و رفتار های آنها - زمان لازم داریم ، تصور کنید : اگر همه شبیه یکدیگر بودند ، دنیا کسل کننده نمی شد ؟

101 روش  برای آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان / صفحه ی 69

سایر مشخصات محصول

نویسنده : دکتر لارنس شاپیرو
انتشارات : کتاب ارجمند
شابک : 978-600-200-576-2
موضوع : مهارت های اجتماعی در کودکان / تربیت فرزندان
شماره کتاب شناسی ملی : 4492315
سایز : وزیری
مترجم : اعظم فاضلی
تعداد صفحات : 216

نظرات

برچسب ها