تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7000
تخفیف 10%

کتاب ازدواج

کتاب « کتاب ازدواج» اثر حمید حبشی
کتاب ازدواج
موجود
400,000 ریال
360,000 ریال

یک تصمیم وقتی به نتایج رضایت بخش و آرامش سازی منجر می شود که از معبر آگاهی ها و مهارت های لازم عبور کرده باشد

نمی شود در هنگام تصمیم ، شتاب زده و بی فکر و تحت تاثیر عوامل تحریک اقدام کرد و پس از تصمیم منتظر انطباق و همراهی تصمیم با مطالبات مورد نظر بود و از عدم تناسب نتایج شاکی شد .

در این کتاب ، مولف ، هر آنچه را که یک فرد برای مهم ترین تصمیم زندگی اش یعنی انتخاب همراه و همسر نیاز دارد تبیین و تشریح کرده است.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم : 

میل به ظاهر بعد از ازدواج پیدا می شود

این نظریه که بیشتر وعده ی والدین برای پیشبرد ازدواجی است که انجام آن را درست تشخیص داده اند و می خواهند از مانع بی میلی فرزندشان در موضوع ظاهر و زیبایی مخاطبش ، عبور کنند و به صورت دستاویزی استفاده می شود ، غلط شایع دیگری است که موجب یک رنجش دائمی  و ناخوشامدی مستمر در انتخاب همسر می شود . و باعث شکلی از بی میلی می شود که مثل سایه ی تیره و سنگینی ، همواره بر آسمان زندگی شان جا خوش می کند و گم نمی شود.

از آنجایی که والدین به اندازه ی فرزندشان ، به خوشامد از ظاهر و زیبایی فرد نمی اندیشند و از آن تاثیری نمی گیرند وبه آن توجهی ندارند و عمده ی معیار های سنجشی آنها معطوف به شرایط و وسایل و امکانات زندگی است ، با چنین توصیه و وعده هایی می خواهند فرزند خود را در مسئله  ی تمایل به ظاهر و زیبایی مجاب کنند و ازدواج را ممکن کنند و بی خبر از این نتیجه که آن کسی که فردا گرفتار این توصیه ی نابجا و تشخیص غلط می شود ، فرزندی است که هر چه سعی میکند با مسئله ی زیبایی و ظاهر کنار بیاید ، شکافش بیشتر میشود.

کتاب ازدواج / صفحه ی 91 و 92

سایر مشخصات محصول

نویسنده : حمید حبشی
انتشارات : دفتر نشر معارف
شابک : 978-600-441-194-3
موضوع : ازدواج / خواستگاری
شماره کتاب شناسی ملی : 5246509
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 442

نظرات

برچسب ها