تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 8036

والد متفکر کودک متفکر

کتاب « والد متفکر ، کودک متفکر : آموزش تفکر به کودکان ، برای حل مشکلات رفتاری ( تنبلی ، پرخاشگری ، بی نظمی و ...) » به قلم میرنا ب . شر
والد متفکر کودک متفکر
موجود
280,000 ریال

با خواندن این کتاب ، شما می توانید به فرزند خویش کمک کنید تا رفتار همراه با پرخاشگری ، لجبازی و نافرمانی او تبدیل به مشارکت ، همدلی و همیاری شود . اگر در زمینه شیوه فرزند پروری مشکلی دارید ، به راحتی می توانید با کمک فرزندتان راه حل های مناسبی  را جایگزین کشمکش و تعارض های موجود نمایید.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم :

جیغ نزن !

آیا صدایی بدتر از جیغ زدن یک بچه سراغ دارید ؟ زمانی که کودکان کمی بزرگ می شوند یاد می گیرند ، وقتی چیزی را می خواهند جیغ بزنند . اگر اجازه دهیم این مسئله برای آن ها عادت شود ، ترک آن به سختی صورت می گیرد.

برای اکثر والدین جیغ زدن بچه ها مانند تجربه ناخن کشیدن روی فلز است . رفتاری که تحمل آن دشوار می باشد . صدایی خشمگین ، همراه با ژست بدنی که برای گیج کردن والدین بکار گرفته می شود.

والدین نیز هر کاری انجام می دهند تا این صدای گوش خراش قطع شود . شما چگونه با این مسئله برخورد می کنید؟ نسبت به جیغ زدن دختر تان بی اعتنا هستید ؟ از او می خواهید این کار را نکند . به او التماس می کنید که ساکت باشد . و یا بالاخره تسلیم می شوید . مشکل اینجاست که هیچ ککدام از این راه ها نمی تواند مانع جیغ زدن او شود . در واقع ، تسلیم شدن در برابر خواسته های او موجب شده تا او با جیغ زدن به هر چه که می خواهد برسد .

قبل از هر گونه واکنش به این رفتار ، به این فکر کنید که چرا فرزندتان جیغ می زند . برخی از کودکان ، نمی دانند چگونه خواسته خویش را بیان کنند بنابراین از این سلاح استفاده می کنند . واقعیت این است که ، آن ها نمی دانند در زمان نا امیدی چه واکنشی ، نشان دهند . و یا این که برخی از بچه ها می دانند جیغ زدن آن ها ، شما را ناراحت خواهد کرد، عمدا این کار را انجام می دهند ...

والدین متفکر ، کودک متفکر / صفحه ی 35

سایر مشخصات محصول

نویسنده : دکتر میرنا ب . شر
انتشارات : کتاب ارجمند
شابک : 978-600-200-117-7
موضوع : کودکان - سرپرستی / تربیت فرزند
شماره کتاب شناسی ملی : 2452704
سایز : وزیری
مترجم : زهرا حبیبی
تعداد صفحات : 240 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها