تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7017
تخفیف 10%

هوس سوختن

کتاب «هوس سوختن» به قلم حسین رستمی / محمد مهدی خاکی مقدم
هوس سوختن
موجود
280,000 ریال
252,000 ریال

نوجوانی که به دنبال «تجربه ای » جدید است ، یا از خطرات مصرف مواد اعتیاد آور«آگاهی» ندارد.، یا «جرات» ایستادگی در برابر پیشنهاد های دوستان را به خرج نمی دهد و یا شنیده که مصرف مواد اعتیاد آور میتواند او را به «آرامش» برساند،در جست-جوی  راهی برای پاسخ به این کنجکاوی یا از سر غفلت یا به خاطر نداشتن اعتماد به نفس و یا آرام کردن نگرانی خود اوست.

در کتاب هوس سوختن که با موضوع «مواجهه تربیتی با نوجوان،برای پیشگری از مصرف مواد اعتیاد آور» نگاشته شده است، خواننده با مناسب ترین و بهینه ترین روش های مواجهه و حل این مسئله آشنا می شود. نویسندگان این اثر کوشیده اند تا با رویکردی تربیتی پاسخ گوی نیاز والدین ، مربیان ، معلمان و مبلغان باشند.


در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

بررسی ها نشان می دهد، بیشترین تاثیر مخرب مصرف مواد، بر ارکان خانواده وارد می آید و در مقابل نیز موثرترین عامل پیشگیری از آن، نهاد خانواده است. باید توجه کرد که علی رغم فقدان هم فکری بین والدین و فرزندان ، بازهم والدین از تاثیر گذارترین افراد روی فرزندان هستند; به همین خاطر والدین معمولا خطر مصرف اعتیادآور را کمتر از میزان واقعی آن تخمین می زنند; در نتیجه خطر آن را احساس نکرده و اغلب باور نمی کنند که این مشکل ممکن است برای فرزند آن ها نیز پیش بیاید. از این رو والدین باید از خطرات مصرف مواد اعتیاد آور آگاه شده و در مورد پیشگیری از آن احساس مسئولیت بیشتری کنند. توجه به توصیه های زیر، می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از گرایش فرزندان آن ها به مصرف مواد داشته باشند

هوس سوختن / صفحه ی 142

سایر مشخصات محصول

نویسنده : حسین رستمی / محمد مهدی خاکی مقدم
انتشارات : انتشارات شفق
شابک : 978-964-485-111-7
موضوع : نوحوانان و جوانان / اعتیاد / پیشگیری از اعتیاد / تشخیص اعتیاد
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 364

نظرات

برچسب ها