تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5322
تخفیف 10%

قطره ای از دریای نماز

کتاب"قطره ای از دریای نماز" برگرفته از آثار حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی
قطره ای از دریای نماز
موجود
70,000 ریال
63,000 ریال

درباره فریضه نماز کتابهای زیادی نوشته و چاپ شده است که هر کدام ویژگی‌های خاص و مثبتی دارند،. اما کتابی که به زبان ساده نماز را بیان می کند و به سوالات و شبهات عموم مردم درباره آن پاسخ دهد، کمتر انتشار یافته.
جناب حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی برای سطوح مختلف مردم درباره نماز، کتاب‌های بسیار مفیدی را نگارش نموده اند، که بخش عمده کتاب حاضر برگرفته از کتاب ها و مباحث ایشان است و در  آن سعی شده و بخش هایی که برای عموم مردم مفید است به زبانی ساده بیان شده و به سوالات و شبهات آنان درباره نماز پاسخ داده شود.


در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:
 به آقای رسول خادم قهرمان کشتی ایران گفتم: بعد از اینکه در آمریکا بر حریف خود پیروز شدی حاضری یک سجده شکر به جا آوری؟ گفت:،ریا نمی شود؟ گفتم: بعضی  عبادت ها با تظاهر همراه است،،مثل اذان و نماز جماعت، از طرفی آن ریایی حرام است که خودت را مطرح کنی، اما اگر ضعف و بندگی خود و بزرگی خدا را نشان دادی، آن هم بعد از پیروزی بر حریف خود و در کشور کفر، این دیگر ریا نیست و اگر در برابر صدها دوربین و در نظر میلیون‌ها بیننده در دنیا نماز و عبادت و بندگی در برابر خدا را تبلیغ کنی، بسیار اثرگذار خواهد بود و از هر تبلیغ و سخنرانی موثرتر است. او این کار را کرد و تاثیر بسیار خوبی برجای گذاشت.
برگرفته از صفحه ۵۸ کتاب

سایر مشخصات محصول

انتشارات : ستاد اقامه نماز
شابک : 978-964-537-212-3
موضوع : نماز
شماره کتاب شناسی ملی : 5962479
سایز : جیبی 12.5 در 17.5 س م
گردآورنده : مهدی اسماعیل پور
تعداد صفحات : 63 ص
نوع جلد : شومیز

نظرات

برچسب ها