تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5268
تخفیف 80,000 ریال

قصه های پند آموز بوستان و گلستان

کتاب"قصه های پندآموز بوستان و گلستان" به قلم زینب علیزاده لوشابی
قصه های پند آموز بوستان و گلستان
موجود
580,000 ریال
500,000 ریال

قصه و داستان در ادبیات کهنسال ایران زمین جایگاه ویژه ای دارد.نویسندگان و متفکران بزرگ،آنها که فکری برای ارائه و قلمی برای بیان داشته اند،حاصل تفکرات و اندوخته های خود را به صورت قصه و حکایت بیان کرده اند.برگزیدن این قالب جذاب بی شک در تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن مفاهیم بزرگ نقشی پررنگ دارد.

در میان این متفکران و شاعران بزرگ ایرانی،نام سعدی بر قله ادبیات فارسی می درخشد.کتاب بوستان و گلستان او،انسان را با تمام کاستی ها و ضعف هایش و نیز خوبی ها و مهربانی هایش به تصویر می کشد.به گونه ای که او آنقدر خود را پاک و بی عیب نمی بیند که نیازی به اصلاح نداشته باشد یا خود را به قدری ناپاک و غرق در گناه حس نمی کند که از پالایش و اصلاح خود ناامید شود.

این کتاب که از شاهکارهای ادبیات فارسی به شمار می رود،پر است از پندها و آموزه های اخلاقی که در قالب حکایت های شیرین و جذاب به صورت نثر و نظم روایت شده است.این قصه های زیبا و فرازمانی هم بزرگسالان را مخاطب قرار می دهد و هم کودک و نوجوان را.ولی بیشتر آن ها بصورت نظم یا نثری متناسب با زمانه خود روایت شده که خواندنش وقت و حوصله ی بسیاری می طلبد.

بازنویسی «قصه های پندآموز بوستان و گلستان» تلاشی است برای سوق دادن مخاطب امروزی و به ویژه کودکان و نوجوانان،به خواندن این حکایت ها و قصه های زیبا و پندآموز.


این کتاب دارای 34 قصه می باشد.قصه هایی از جمله چشم های من تیز تر است،خودت را اصلاح کن تا دعایت مستجاب شود،شاهزاده خودخواه،شیرباش نه روباه،او را توی دریا بیندازید،وزیر وفادار،نمازت را دوباره بخوان،مردساده لوح و دامپزشک،مهمان حضرت ابراهیم،مرددانا و غلام فراری،من که سگ نیستم و ...

سایر مشخصات محصول

نویسنده : زینب علیزاده لوشابی
انتشارات : هنارس
شابک : 978-600-5946-66-6
موضوع : داستان های فارسی
شماره کتاب شناسی ملی : 3615881
سایز : وزیری
تعداد صفحات : 204 صفحه مصور رنگی
نوع جلد : سلفون (جلد سخت)

نظرات

برچسب ها