تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 8005
تخفیف 10%

فرهنگ جامع خانواده

کتاب « فرهنگ جامع خانواده »  بیان و بررسی بیش از 500 موضوع در قالب 5000 نکته ی کوتاه،روان،کاربردی به همراه توصیه های رهبری به خانواده ها به قلم هادی نیکدل
فرهنگ جامع خانواده
موجود
850,000 ریال
765,000 ریال

از آنجایی که خانه و خانواده اولین و بیشترین تاثیر را بر فرد دارد ما را بر این داشت تا در این اثر سعی کنیم به تمامم موضوعات مهم و ضروری خانواده به صورت جامع ، کوتاه و کاربردی و روان برای تمام مراحل زندگی بپردازیم .

در بخشی از متن این کتاب میخوانیم:

پیامبر اکرم اصرار داشتند جوان ها زود ازدواج کنند - چه دختر ها و چه پسر ها - البته با میل خودشان و با اختیار خودشان ، نه اینکه دیگران برایشان تصمیم بگیرند . ما هم باید در جامعه خودمان این را رواج بدهیم . جوان ها در سنین مناسب ، وقتی از دوران جوانی خارج نشده اند ، در همان حال گرمی و شور و شوق ، باید ازدواج کنند . این برخلاف برداشت و تلقی خیلی از افراد است که خیال می کنند ازدواج های دوران جوانی ، ازدواج های زودرس است و ماندگار نیست . درست برعکس است ، این طورنیست. اگر درست صورت بگیرد ، ازدواج های بسیار ماندگار و خوبی هم خواهد بود و زن و شوهر در چنین در چنین خانواده ای کاملا با هم صمیمی خواهند بود .


کسی که ستمگرانه مهر زن را نپردازد،در پیشگاه خداوند زناکار است.روز قیامت به او خطاب می شود بنده ی من!کنیزم را بر حسب پیمانی که با تو بستم به تو تزویج کردم،به عهد من وفا نکردی.به او ستم کردی؛آنگاه به اندازه حق زن از ثواب های مرد برداشته به او دهند؛اگر پاداشی دیگر برای مرد نماند،او را به جزای پیمان شکنی به جهنم وارد کنند.خداوند در قرآن می فرماید:به پیمان خویش وفا کنید که از پیمان سوال خواهد شد.

کتاب فرهنگ جامع خانواده/صفحه 75

سایر مشخصات محصول

نویسنده : هادی نیکدل
انتشارات : امیر العلم
شابک : 978-964-7955-22-5
موضوع : خانواده / تربیتی
شماره کتاب شناسی ملی : 3799600
سایز : وزیری
تعداد صفحات : 957 صفجه

نظرات

برچسب ها