تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5321
تخفیف 10%

فرمول رفاقت

کتاب"فرمول رفاقت" نکته هایی واسه رفاقت با اونی که واقعا دوست داره و منتظرته! به قلم رضا اخوی
فرمول رفاقت
موجود
80,000 ریال
72,000 ریال

یه چیزهایی هستند که حال آدمو خوب می کنن. چیزهایی که اگه انسان از اونا با خبر باشه نگاهش خیلی تغییر میکنه. همون چیزایی که گاهی وقتا اینقدر شنیده و براش گفتند که تکراری و بی مزه شده و با شوخی و بی تفاوتی از کنارش رد میشه، در حالی که همون نکته، میتونه رمز موفقیت و سکوی پرتاب اون باشه.
خدای مهربان یه سری حال خوب کن معنوی برای آدما تدارک دیده که همیشه به کارش میاد، حتی اون موقعی که هیچ بازی و تفریح یا خنده و شوخی و یا فلان دوست و رفیق جواب نمیده.
اقامه نماز توسط ساعت های مشخصی از شبانه روز، یکی از همین ها است که میتونه حال آدمو خوب کنه که اگه باور قلبی و آماده کردن مقدمات باشه، نمک معنویت نماز اونقدر آدمو نمک گیر میکنه که به هیچ قیمتی حاضر به بازگشت به مرحله قبل نمیشه و با مراقبت دائمی از نماز هاش، خودشو بالا میکشه و میرسونه به دوستی و رفاقت با خدا و دریافت میلیاردها ثروت معنوی تو هر نماز.
به امید اینکه این نوشتار بتونه این دوستی و رفاقت صمیمانه با خدا را تقویت کنه و با معرفتی موانع و آفت‌ها، راه دوستی با خداوند و لذت بردن از نماز را دلپذیرتر کنه.


در بخشی از متن این کتاب می‌خوانیم:
 وقتی آدم کار یا برنامه مهمی داشته باشه، همه چیو هماهنگ می کنه تا یه وقت خواب نمونه‌؛ زنگ ساعت یا هشدار موبایل از یک طرف، بلند شو عزیزم و ناز کشیدن های مادر از طرف دیگه، تکون دادن های خواهر یا برادر کوچک از سوی دیگر و سر آخر هم صدای بلند پدر همراه با کمی چاشنی خشونته که قدرت بالا بردن پلک های چشماشو  داره. واجب شدن نماز تو اوقات مختلف شبانه‌روز، زنگ های بیداری از خواب غفلت، ناز کشیدن فرشتگان الهی و ترنم صدای زیبای  «بیدار شو عزیزم» پروردگار که آدمارو را برای رسیدن به زیبایی و سعادت دعوت میکنه.
امام باقر علیه السلام فرمود:
 «اگر هر فرد با ایمانی، نمازهای واجب را به موقع و به طور صحیح انجام دهد، از غافلان نخواهد بود».

برگرفته از صفحه ۲۴ و ۲۵ کتاب

سایر مشخصات محصول

نویسنده : رضا اخوی
انتشارات : ستاد اقامه نماز
شابک : 978-964-537-203-1
موضوع : نماز
شماره کتاب شناسی ملی : 5896279
سایز : جیبی 11.5 در 17.7 س م
تعداد صفحات : 128 ص
نوع جلد : شومیز

نظرات

برچسب ها