تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5509
تخفیف 10%

عطیه ی خدا

کتاب"عطیه ی خدا" شرح نامه های آسمانی فاطمه الزهرا علیها السلام به قلم سید مهدی حائری قزوینی(واصلی)
عطیه ی خدا
موجود
180,000 ریال
162,000 ریال

همه ی ما طلوع و غروب خورشید را پیوسته می بینیم و از روشنی و گرمی و آثار و خواص بسیار آن همه روزه بهره می بریم.ولی هرگز نمی توانیم این چراغ فروزان را به طور کامل وصف کنیم و ابعاد هستی آن را به طور دقیق ترسیم نماییم و تمامی ویژگی های آن را دریابیم حتی کسانی که کتاب های و مقاله های علمی درباره ی خورشبد پرداخته اند،مدعی نیستند که از هر نظراین مهر تابان را شناخته اند و به حقیقت آن دست یافته اند.

در  مورد شناخت هریک از پدیده های کوچک و بزرگ جهان نیز همین قاعده جاری است و برای نمونه و مثال از خورشید نام بردیم.

آری؛پی بردن به همه ی اسرار و خصوصیات موجودات،به خداوند هستی آفرین اختصاص دارد که آشکار و نهان را می داند و هیچ چیزی از او پوشیده نیست.

پس ما که از شناخت هر یک از پدیده های عالم ناتوان هستیم و دانسته های ما ناچیز است؛هرگز نمی توانیم ویژگی های بانوی برتر حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهرا علیها السلام که با لاترین مخلوق خدا و قطعه ای از وجود رسول خدا صلی الله علیه و آله است را بی کم و کاست شناسایی کنیم و به عظمت مقام و شخصیت والای آن حضرت،به طور کامل آگاه شویم،ولی سعی و تلاش ما این است که در حد استعداد و اندیشه خویش از بوستان معرفت گلهایی برچینیم و مشام جانمان را عطرآگین سازیم.

در این نوشتار به شرح به شرح و تفسیر یک حدیث نورانی از ششمین پیشوای بر حق حضرت امام جعفر صادق علیه السلام درباره نه اسم آسمانی جده اش حضرت فاطمه الزهرا علیها السلام بسنده شده است.

این نام ها نشان دهنده شخصیت و عظمت مادرمان حضرت فاطمه علیها السلام می باشد و از این راه می توانیم به برخی از مقامات ممتاز برترین بانوان پی ببریم.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : سید مهدی حائری قزوینی(واصلی)
انتشارات : طوبای محبت
شابک : 978-600-366-226-1
موضوع : فاطمه الزهرا علیها السلام
شماره کتاب شناسی ملی : 7419118
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 128 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها