(31 رای)
کدکالا: 189

سین جین های خواستگاری

کتاب سین جین های خواستگاری ، نتیجه چند صد پرونده ی مشاوره و جلسات سخنرانی خطیب توانا جناب حجت الاسلام مسلم داودی نژاد (کارشناس خانواده) است با توجه به این که ایشان به عنوان کارشناس خانواده در صدا و سیمای استانی (اصفهان و خراسان جنوبی) در حال ارائه ی مباحث کارشناسی می باشد و در دانشگاه ها ، سمینارها و همایش های مختلف موضوع انتخاب همسر ، همسرداری ، تربیت فرزند ، روابط دختر و پسر را مورد ارزیابی...
موجود
80,000 ریال

این اثر در مجموعه سه جلدی شامل «رازهای ارتباط با جنس مخالف»، «رازهای تسخیر قلب همسر» و «سین جین های خواستگاری» منتشر شده است که بهترین و متفاوت ترین اثر در بخش مشاوره خانواده محسوب می شود.

این اثر متفاوت ترین کتاب در زمینه مشاوره خانواده و بهداشت روانی خانواده به شمار می رود که از جمله بخش های آن می توان به «به دست آوردن آرامش»، «رازهای تفاوت روانشاسی زن و مرد»، «رازهای عشق و محبت در زن» و «کنترل خشم و انتقاد کردن» اشاره کرد.

این مجموعه کتاب ها علاوه بر روانشناسی و مشاوره خانواده می تواند کنترل خشم و انتقاد کردن را به مخاطبان خود بیاموزد چرا که عدم کنترل خشم و نگرانی از انتقادهای متعدد یکی از مشکلات جامعه به شمار رفته که با مطالعه این اثر می تواند به بهبود این امر کمک کرد.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : مسلم داودی نژاد
انتشارات : مهردلدار
شابک : 978-964-2942-07-7
قیمت : 70000
موضوع : اداب و رسوم خواستگاری
شماره کتاب شناسی ملی : 3157804
سایز : رقعی
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها