(26 رای)
کدکالا: 182
تخفیف 10%

سر دلبران

دکتر امیر‌حسین بانکی‌پور‌فرد؛ مخاطب اصلی  کتاب سر دلبران را زوج‌های جوان دانست و گفت: مخاطب کتاب همه خانواده‌ها مخصوصا زوج‌های جوان‌اند. در این اثر به گل‌واژه‌هایی که موجب خوشبختی زوج‌های جوان می‌شود، اشاره شده است. وی درباره ضرورت و هدف از تالیف این اثر مطرح کرد: امروزه آن نشاط و آرامش لازم را کمتر درخانواده‌ها می‌بینیم. طلاق و به‌ویژه طلاق عاطفی زیاد شده است و تفاهم مورد انتظار در یک...
موجود
130,000 ریال
117,000 ریال

ازدواج و مسائل اطراف این مبحث سال ها دغدغه ذهنی و فکری دکتر بانکی بوده است از همین رو وی با تشکیل سلسله جلساتی با عنوان «پیک خوشبختی» و نشست های مختلف با صاحب نظران و همچنین مشاوره های گوناگون و تحقیقات مستمر بر کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده است درصدد راهکارهای علمی و عملی برآمده است.
در قسمتی از مقدمه کتاب آمده است: «در مرحله دوم یعنی مرحله بعد از ازدواج اگر زن و شوهر رفتاری صحیح، مناسب و از سر صمیمیت نداشته باشند نه تنها دستیابی آن دو به آرامش و نشاط امری ناممکن می شود بلکه تلخی ها و سرزنش های زیادی را نیز به زندگی خود فرا می خوانند.»
خانواده سلول بنیادی و حقیقی پیکر جامعه است که سلامت آن سلامت روحی و رشد فکری جامعه را در پی دارد. نگارنده با درک این مهم، سعی در ارائه معیارهای یک خانواده موفق دارد.
مهم ترین عواملی که لازمه تحقق یک خانواده خوشبخت و سعادتمند است با تکیه بر آیات و روایات در این کتاب آورده شده است. می توان گفت نویسنده به سبک زندگی ایی که یک زوج جوان باید داشته باشند؛ می پردازد.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : امیرحسین بانکی پورفرد
انتشارات : حدیث راه عشق
شابک : 978-600-6722-04-7
قیمت : 130000
موضوع : عوامل ارامش و نشاط در خانواده
شماره کتاب شناسی ملی : 2924779
سایز : رقعی
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها