(36 رای)
کدکالا: 179
تخفیف 10%

سبک زندگی: نگاهی به زندگی دینی مسلمانان ایرانی

ماجرا دقیقا از پایین و کف خیابان اغاز می شود. یکی از عللی که باعث شده است بحث سبک زندگی که حال، جدی ارائه شده است، گاه سر از در و دیوار در بیاورد، همین است که به جای رفتن به کف خیابان، برای سبک زندگی سخنرانی می گذاریم و دوره آموزشی تدوین می کنیم؛ گویی سبک زندگی هم مثل فلسفه و فیزیک یاد دادنی و امتحان گرفتنی است! از پایین شمشیر می خوریم و نیزه را بالا، در هوا می زنیم و این می شود که حریف بر ما...
موجود
180,000 ریال
162,000 ریال

تربیت اموزشی در دوران زندگی از مهدکودک و مدرسه تا سطوح عالی حوزه و دانشگاه سامان می یابد و شکل رسمی و مستقیم و منظم تعلیم است؛ اما تربیت رسانه ای مقاطع گوناگون عمر انسان به شکل غیر مستقیم و نامنظم و البته بیار موثر توسط رسانه ها شکل می گیرد از بازی های ویدئویی و تلویزیون گرفته تا سینما و مطبوعات.

در زندگی اجتماعی باید مهارت هایی را برای موفقیت بیشتر اموخت این مهارت های زندگی تربیت اموزشی می خواهد، چنان که سبک زندگی با تربیت رسانه ای منتقل می شود.

تعامل مثبت با دیگران، توانایی حل مشکلات شخصی، تمرین گفتگو و مذاکره و ...
 مهارت هایی هستند که فقدان ان ها و نیاز به اموزش ان ها در صحنه های گوناگون زندگی روزمره از مشاجرات خیابانی و امار طلاق تا دعواهای سیاسی و مشکلات اجتماعی دیگر اشکار است.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : محمدرضا زائری
انتشارات : ارمان
شابک : 978-600-6077-49-9
قیمت : 110000
موضوع : سبک زندگی دینی
شماره کتاب شناسی ملی : 3304707
سایز : رقعی
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها