تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 178

سبک زندگی برپایه بندگی

این کتاب توسط دکتر محمد‌تقی اجیه با هدف بیان روش‌های تعلیم و تربیت از دیدگاه امام علی نوشته شده است. این کتاب در چهارفصل به بیان سبک زندگی بر پایه بندگی بر اساس روش‌های تعلیم و تربیت از منظر امام علی علیه‌السلام پرداخته است. فصل‌های این اثر همگی رنگ و بوی تربیتی دارند. سیره خانوادگی امام علی (ع)، سیره اجتماعی امام علی، نقش الگوها در تربیت، تأثیر ظاهر بر باطن، تأثیر باطن بر ظاهر، تأثیر شرایط بر...
سبک زندگی برپایه بندگی
موجود
200,000 ریال

نهج البلاغه اثر ماندگار است اما اثر ماندگاری که توانسته است به جای ماندن در قفسه های تماشایی موزه ها، حصارهای زمان و مکان را بشکند تا ناب ترین گور ذاتی انسان یعنی فکر و اندیشه او را محصور جلوه های متنوع شناختی در قلمروهای خدا خود و پیرامونی مجرد از عوالم مادی کند اثر ماندگاری که رازهایی دارد که در هر بار لعمه ای از مامن گنجینه هایش را به دامن جستجوگران علم و فضیلت می افکند و نمی گذارد که عطش بشر در راز نیوشی از هستی او را به تالاب ها بکشاندش.

به همین دلیل است که جوینده ای اگر به قدر وسع به این گلستان پر گل دراید به جاذبه ی لطف جان نو می کند و با دافعه ی حق ضررها و زیان های وارداتی به سرمایه و سود زندگی اکنونی و ابدی او را منکوس می نماید نکته ای که دغدغه ی دیرپای اردوگاه حق جویان  در نبرد فرهنگی بوده است.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : محمدتقی اجیه
انتشارات : حدیث راه عشق
شابک : 978-600-6722-09-2
قیمت :
موضوع : روشهای تربیتی از دیگاه امام علی
شماره کتاب شناسی ملی : 3051044
سایز : رقعی
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها