تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 8030
تخفیف 10%

روایت رهبری

کتاب « روایت رهبری » به قلم سید یاسر جبرائیلی
روایت رهبری
موجود
680,000 ریال
612,000 ریال

« روایت رهبری » میخواهد از خلال بیان تاریخ ، شاخصها و باید ها و نباید های رهبری در نظام اسلامی را به نمایش بگذارد تا منطق و الگوی مطلوب در تعیین ولی فقیه برای خواننده کشف شود . این منطق در یک جمله عالی ترین تجلی مناسبات جمهوریت و اسلامیت نظام است .

« روایت رهبری » ، روایت جمعی از خواص است که پس از پیشوای خود ، در بوته ی آزمونی بزرگ قرار گرفتند و با تبعیت از اشارات امامشان ، از این ابتلا سربلند بیرون آمدند ؛ و مردمی که برای بیعتی با شکوه با امام لایق خود قیام کردند تا بار دیگر نشان دهند از مردم حجاز در ععد رسول الله برترند.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم :

با رحلت امام خمینی ، طیف وسیع دشمنان اسلام که در صفوف مقدم معارضه با جمهوری اسلامی بودند ، این امید را پنهان نکردند که جمهوری اسلامی در غیاب پدید آورنده و پرورانده ی خود ، نیروی دفاع و رشد را از دست بدهد و چون کودک بی صاحبی ، احساس ضعف و درماندگی کند ، یا بکلی از پای درآید و یا به ناچار به زیر دامان این و آن پناه گیرد ! در محاسبات تنگ نظرانه ی دشمنان که همه بی استثنا اسیر محاسبات صد در صد مادی و از فهم روابط معنوی و برکات ایمان و تقوا بی نصیبند ، نمیگنجید که معجزه ی الهی در طلیعه ی قرن پانزدهم هجری - یعنی حکومت صلاح و دین و حیات دوباره ی ارزشهای اسلامی - آن قله مرتفعی باشد که دست آلوده ی بندگان هوا و هوس به آن نرسد و دیپلماسی زورزور از به دام افکندن آن عاجز بماند !

روایت رهبری / صفحه ی 535

سایر مشخصات محصول

نویسنده : سید یاسر جبرائیلی
انتشارات : نسیم انقلاب
شابک : 978-600-93134-7-1
موضوع : خامنه ای / خبرگان رهبری / انقلاب اسلامی
شماره کتاب شناسی ملی : 4908291
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 620

نظرات

برچسب ها