(37 رای)
کدکالا: 681

رازهای تسخیر قلب همسر

آنچه در این کتاب می خوانید: رازی به نام گنج آرامش-رازهای تفاوت روانشناسی زن و مرد-رازهایی از عشق و محبت-رازهایی در مورد ارتباط با خانواده ی همسر-رازهای کنترل خشم و انتقاد کردن-رازی به نام اجتماعی بودن همسر-رازهایی مهم از زندگی همسران خوشبخت- رازهایی از روابط جنسی همسران-رازی ترسناک به نام خیانت- رازهایی از احکام و مسائل شرعی خانواده
موجود
150,000 ریال

بین زن و شوهری اختلافی پیش آمده بود و آنها برای حل اختلاف خود،خدمت یکی از علمای بزرگوار رسیده بودند.خانم می گفت:من می خواهم همسرم مانند امیرالمومنین علیه السلام باشد.آقا نیز می گفت:من حرفی ندارم،اما تو اول مانند حضرت زهرا علیها السلام شو،تا من هم مانند امیرالمومنین علی علیه السلام بشوم.این حرف،باعث به وجود آمدن دعوایی میان آنان شده بود.

آن عالم بزرگوار با حالت نیمه جدی به خانم گفتند:خانم!شما اول مانند فاطمه ی زهرا علیها السلام باش،تا همسرت مانند امیرالمومنین علیه السلام بشود؛چون قرآن اول گفته است:هن لباس لکم . خانم شما برای مرد لباس باش،تا مرد هم از شما یاد بگیرد.

این حرف،حرف خوبی است.خانم ها نباید ناراحت شوند که چرا زن باید اول تغییر کند.دلیل این اولویت،جایگاه تربیتی زن است؛جایگاهی که مفهوم آن از دامن زن مرد به معراج می رود است.برای اینکه خانم ها مدیر تربیتی هستند وهرجا سخن از تربیت و گذشت است،اول اسم زن ها آمده است.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : مسلم داودی نژاد
انتشارات : نشر مهردلدار
شابک : 978-964-2942-13-8
قیمت : 150000 ریال
موضوع : زناشویی- روانشناسی- راه و رسم زندگی
شماره کتاب شناسی ملی : 2982365
سایز : رقعی
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها