تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 152
تخفیف 10%

خدایا با دردها چه کنم

اعتراف پزشکان و متخصصان مگر اگاهان و محققان از خطرهای جانی و جانبی و عدم موفقیت طب نوین که بر اساس داروهای شیمیایی درمانگری می کند، کم سخن گفته اند و کم مقاله نوشته اند؟ چرا عده ای باور نمی کنند که پزشکی مدرن و داروهای شیمیایی مشکلات بزرگتری سر راه سلامتی و تندرستی ایجاد کرده، نسل امروز را نسبت به گذشته دردمندتر نموده است و امار مرگ به علت عدم سازگاری با داروهای شیمیایی تجویز شده افزایش یافته...
خدایا با دردها چه کنم
نا موجود
380,000 ریال
342,000 ریال

بازتاب راهکارهایی بهداشتی و دارویی برای مسایل خاص «زنان و دختران» بر اساس «طب سنتی» و اسلامی به همراه بیان احکام شرعی مربوط به آن‌ها است. آن‌چه خواننده در این اثر با آن‌ها آشنا می‌شود به شرح ذیل است: چگونگی بهره‌مندی از گیاهان دارویی موثر در پیشگیری از بیماری‌های شایع زنان و دختران، درمان شایع‌ترین بیماری‌های زنان شامل: بی‌نظمی‌ها و دردهای عادت ماهیانه، سندرم، عفونت‌های رحمی، ناتوانی‌های جنسی، کیست و فیبروم، عوامل یائسگی زودرس و درمان آن و ناگفته‌هایی بسیار در حوزه سلامتی زنان و دختران، روش‌های شفایابی با انواع دم‌نوش‌های موثر، معجون‌های سحرآمیز، شربت‌های مفید، غذاهای شفابخش، زالوتراپی و حجامت."
کتاب عملی وبسیار مفیدی درزمینه تغذیه وتاثیر مواد غذایی مذکور درقرآن کریم بود که چگونه خدادوند بصورتی هوشمندانه وحسابگرانه خاصیتهای بسیار مفید غذایی را دراین محصولات قرارداده وبه معرفی آن پرداخته است.

کتاب باالهام ازآیات واحادیث مبحث را پیش برده وسپس خواص غذایی آن رابیان نموده ودرپایان هدف نهایی ازتغذیه را رسیدن به آرامش که جز با یاد خدا دلها آرام نمی گیرد برشمرده است.
همه مواد غذایی که وارد بدن می شوند باعث فعل وانفعالات شیمیایی وتاثیر برغدد درون ریز داشته و درخلق وخوی انسان موثرند وتوصیه گردیده خوردنیهای یک مسلمان حلال وطاهر باشد و درهرچیز اعتدال را رعایت نماییم.
بسیاری ازدمنوش ها چون گل گاوزبان-اسطوخودوس و ...هم جهت تسکین اعصاب وروان معرفی شده اند.

تاکید نویسنده در مرحله اول برتغذیه مناسب وسپس استفاده از محصولات طبیعی جهت درمان بیماریهاست تاجایی که بشود از مصرف مواد شیمیایی خودداری نمود.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : زینب خدائی
انتشارات : قلم زنان
شابک : 978-600-92376-7-8
قیمت : 75000
موضوع : درمان بیماری های زنان
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 350

نظرات

برچسب ها