کدکالا: 7044
تخفیف 15,000 ریال

حکیم زمانه

کتاب « حکیم زمانه » به قلم عباس رحیمی
موجود
220,000 ریال
205,000 ریال

روح جوانان و نوجوانان عزیز ، این آینده سازان کشور ایران سرافراز، در عطش شناخت بیشتر از رکن اصلی انقلاب یعنی رهبر عزیزمان می باشد . رهبری که امروز جهان اسلام به او مباهات می کند و به تعبیر امام سفر کرده حضرت خمینی کبیر ، او خورشیدی است که گرما بخش فضای جامعه و دل های مومنان و ایرانیان و مسلمانان جهان است.

این شخصیت بزرگوار برای بسیاری از جمله جوانان ناشناخته است و کمتر قدر این گوهر ناب را می دانند . از این رو حقیر بر آن شدم که بسیار مختصر شخص ایشان را و منصب ولایت فقیه را اندکی روشن سازم .

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم : 

انقلابی مثبت باشید!

عزیزان من ! جوانان! انقلابی مثبت باشید . دانشگاه باید انقلابیون مثبت پرورش دهد ; این ملت و این تاریخ به شما نیاز دارد; باید خودتان را آماده کنید . اگر شما در میدان باشید ، آینده بسیار درخشانی در انتظار این کشور است. ما امروز از لحاظ بعضی از امتیازات در دنیا بی نظیریم; از لحاظ بعضی از امتیازات هم کم نظیریم . ما از لحاظ موقعیت سوق الجیشی ، از لحاظ ارتباط و اتصال این دو بخش عالم و از لحاظ وقوع در منطقه ای که از لحاظ اقلیمی دارای شرایط بسیار متنوعی است و برای انواع و اقسام کار آماده است ، جز کشور های کم نظیریم . از لحاظ بعضی از منابع در دنیا بی نظیریم  حداقل از لحاظ اجتماع این همه منابع گوناگون زیرزمینی در دنیا بی نظیریم نفت و گاز و امثال این منابع از یک طرف ، منبع نیروی انسانی از طرق دیگر . ما این همه جوان داریم ، آن هم نه جوان گیج بی استعداد . جوان ایرانی ، جوان با استعداد و هوشیار و اگاه است.

حکیم زمانه / صفحه ی 132

سایر مشخصات محصول

نویسنده : عباس رحیمی
انتشارات : بهار دلها
شابک : 80-072-492-600-978
موضوع : امام خامنه ای / اشنایی جوانان با امام خامنه ای
شماره کتاب شناسی ملی : 5271982
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 200

برچسب ها