(23 رای)
کدکالا: 835
تخفیف 15,000 ریال

جلوه ای از قرآن

ترجمه، تجزیه و ترکیب جزء بیست و نهم قرآن کریم
موجود
165,000 ریال
150,000 ریال

بی شک آشنایی با زبان عرب، برای دست یافتن به معنای بلند قرآن کریم امریست ضروری و انکار ناپذیر. و نمی توان بدون آشنایی با وحی گفتار زیبا و فرح بخش خدا را درک کرد. نوشته ای که پیش روی شماست، گامی کو چک در این مسیر است و در صدد است با نشان  دادن کاربرد عملی ادبیات عرب در صفحاتی چند از قرآن، دستیابی به معنای بلند گفتار کردگار یکتا آسان تر کند. ما در این دفتر با در پیش گرفتن روشی مشخص مباحث را در سه بخش کلی ارائه کرده ایم:

نخست به ترجمه آیات پرداخته ایم.

در بخش دوم، زیر عنوان «مفرات» به تجزیه و ترکیب و تحلیل کلمات پرداخته ایم.

در بخش سوم به ترکیب آیات پرداخته ایم.

علاوه بر سه بخش مذکور، به ذیل مفردات و ترکیب، گاه اشاره به بحث خاصی از صرف یا نحو را ضروری تشخیص داده و زیر عنوان خاصی به آن پرداخته ایم. از این رو این دفتر علاوه بر مباحث پیش گفته در بردارنده برخی مباحث و نکات صرفی و نحوی نیز می باشد.

برا سهولت در امر مراجعه به تجزیه و توضیحات لغات، در پایان دفتر فهرست جامعی از لغات را به ترتیب حروف الفبا و با درنظر گرفتن ریشه آنها آورده ایم که طلاب و دانشجویان و اساتید گرامی با مراجعه به آن می توانند در کوتاه ترین زمان، کلمه مورد نظر را بیابند. همچنید برای مزید فایده در پایان دفتر فهرست منابع و ماخذ را به آن ضمیمه کرده ایم که می تواند برای تحقیق بیشتر سودمند باشد.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : منصور نصیری
انتشارات : نهاوندی
شابک : 978-964-6388-34-5
قیمت : 165000
موضوع : قرآن/ تجزیه و ترکیب و ترجمه جزء 29 قرآن کریم
سایز : وزیری
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها