تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7020
تخفیف 10%

تو می آیی

کتاب «تو می آیی» به قلم علی صفایی حائری
تو می آیی
موجود
95,000 ریال
85,500 ریال

تو می آیی ، مجموعه ای است که از چهار نوشته استاد علی صفایی حائری  و یک مصاحبه که  با وی فراهم آمده است. در فصل نخست آن با عنوان «انتظار»، پس از تحلیل مفهوم انتظار، ریشه ها ، آداب و آثار انتظار بیان می شود. در فصل دوم (ای نزدیک از من به من) ، در قالب مناجات با امام زمان(ع) برخی از شبهه ها درباره وجود آن حضرت پاسخ می یابد.

«عصر انتظار» فصل سوم کتاب ، حاصل مصاحبه ای با استاد صفایی است که در آن از فلسفه انتظار سخن آمده است. موضوع فصل چهارم، یعنی «ای قامت بلند امامت»،جایگاه امامت و ضرورت امام است. در فصل پنجم کتاب هم «سرفصل هایی برای تحقیق» در حوزه مهدویت، معرفی می شود.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

آداب انتظار، توجه بود و پیمان و انس و ارتباط و توسل و بهره برداری در جایگاه های مناسب و اهداف هماهنگ. و مرور بر روایات و ادعیه در زمان غیبت ، ما را به این آداب راهنمایی می نماید و به حقیقت انتظار که تهیا و آمادهباش است، می رساند.

منتظر فرزند محبوب و دلدار عزیز ، اقدام می نماید و در خود و در محیط اطراف ، نشان و اثر می گذارد. منتظر مهدی وقائم آل محمد که برای تمامی آدم ها و برای تمامی قدرت ها طرح دارد و حرف دارد و برخورد دارد ، چگونه می تواند آماده نشود و زمینه سازی ننماید ....

تو می آیی / صفحه ی 25-26

سایر مشخصات محصول

نویسنده : علی صفایی حائری
انتشارات : ليلة القدر
شابک : 978-964-93098-3-5
موضوع : مهدویت / انتظار / امام زمان
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 120 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها