تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 507
تخفیف 10%

تن تن و سند باد

کتاب تن تن و سند باد یک کتاب استراتژیک در حوزه ادبیات نوجوان به شمار می رود که در سال ۱۳۷۰ نگارش شده است.
تن تن و سند باد
موجود
140,000 ریال
126,000 ریال

کتاب تن تن و سند باد یک کتاب استراتژیک در حوزه ادبیات نوجوان می باشد که به مسئله تهاجم فرهنگی می پردازد.این کتاب برای اولین بار شخصیت های داستانی غرب را با شخصیت های داستانی شرق در گیر میکند. کتاب  تن تن و سند باد با نگارشی طنز گونه مناسب برای رده  سنی  نوجوانان می باشد.

این کتاب ایستادگی،شجاعت،استقلال،تلاش و متحد بودن را به نوجوانان آموزش می دهد.شخصیت های غربی این کتاب تن تن،پرفسور،کاپیتان هادوک،سوپرمن،تارزان،کینگ کنگ در مقابل شخصیت های شرقی سند باد،علی بابا،نخودی،پهلوان پنبه،علاءالدین و رستم قرار دارند.

اوایل دهه هفتاد رهبر انقلاب تاکید زیادی بر تهاجم فرهنگی داشتند اما متاسفانه خیلی مورد توجه همگان قرار نگرفت.

این کتاب موجب خوشحالی  رهبر انقلاب قرار گرفت و یادداشتی کوتاه بر این کتاب به یادگار گذاشتند:

ـ من هم همین قصه را همیشه تعریف می کردم!حیف که خیلی ها آن را باور نداشتند.حالا خوب شد،شاهد از غیب رسید!راوی این حکایت که خود همه چیز را به چشم خود دیده،حکایت تن تن و سند باد را چاپ کرده است.حالا دیگر کار من آسان شد!همین بس است که نسخه ی این کتاب را به همه ی بچه ها بدهم.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

قایق تن تن و یارانش،در میان امواج سرگردان بود.کاپیتان هادوک با عصبانیت گاهی پارو می زد و گاهی با مشت به تنه ی چوبی قایق می کوبید.پرفسور،بدون کلاه و عینک مثل موش آب کشیده ، گوشه ای نشسته بود.تن تن با نگرانی نگاهی به اطرافش انداخت و گفت:هیچ کس به حرف های من گوش نکرد.هیچ کس به دستور های من عمل نکرد.اگر همه اطاعت می کردید،شکست نمی خوردیم.چرا افراد نباید به دستور های فرمانده گوش کنند؟چرا؟

سایر مشخصات محصول

نویسنده : محمد میر کیانی
انتشارات : انتشارات قدیانی
شابک : 978-964-417-007-2
قیمت : 100000
موضوع : داستان های تخیلی
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 160 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها