تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5539
تخفیف 10%

ترگل

کتاب"ترگل"خلاصه ای از کتاب ترگل دانستنی های مهم برای دختران برگرفته از سلسله بیانات استاد آیت الله سید ابوالحسن مهدوی (حفظه الله)
ترگل
موجود
60,000 ریال
54,000 ریال

می‌گویند جنگ اول به از صلح آخر! شما که تاج سرید اما با عرض پوزش قبل از شروع مطالعه، از خودتان بپرسید چه قدر منطقی هستید؟ صاف و روراست! اگر خودتان را شخصی منطقی می‌دانید، مشتاقان میزبان نگاه مهربانتان خواهیم بود در غیر این صورت اگر فکر می کنید احساساتتان بر منطقتان غلبه دارد، همین الان کتاب را ببندید و بگذارید کنار، اگر قصد خواندن کتاب را دارید، به خودتان قول دهید، بر مبنای عقل و منطق مطالعه کنید. قسمت های مختلف کتاب مکمل یکدیگرند و بعضی قسمت ها در تایید و تکمیل قسمت های قبلی آمده‌اند،پس از خواندن آن، وقتی نتیجه خواهد داشت که همه آن با دقت خوانده شود؛ بنابراین قضاوت را بسپارید به وقتی که خواندن کتاب تمام شد. این طور نیست که فقط خانم ها موظف به رعایت حجاب و عفت باشند و آقایان آزاد، نه! آقایان هم باید پوشیده باشند اما چون زیبای کمتری نسبت به خانم ها دارند، پوشش آنها نیز کمتر است، مثلاً نیاز نیست موی سرشان را بپوشانند، همچنین آقایان هم باید عفیف باشند، اما چون مردان به خاطر قدرت جسمانی و برتری جسمانی می توانند به زنان ظلم کنند و بر خلاف تمایلات زن رفتار کرده و به آنها تعرض کنند، روی عفت و پوشش زنان به عنوان یک عامل بازدارنده، تاکید بیشتر شده است. بنابراین بحث پوشش با توجه به دلایلی که خواهیم گفت، از بعدی بررسی شده است که بیشتر مربوط می شود به خانم ها. زن و مرد به عنوان انسان، برتری ها و تفاوت های ویژه ای نسبت به یکدیگر موجودات دارند مانند میل به تکامل، میل به تحصیل علم، میل به تاثیر بر اجتماع و... اما در این نوشتار، مرد و زن از بعدی خاص بررسی شده اند :میل به زیبا بودن، میل وزیبا دیدن.
این کتاب را یک شبه نخوانید، بلکه هر روز یکی دو قسمت از آن را مطالعه کنید. تکرار می‌کنم؛ این کتاب را یک شبه نخوانید، بلکه هر روز فقط یکی دو قسمت از آن را مطالعه کنید.
مطالب ترگل، مجموعه‌ای است از آگاهی هایی که لازم است هر دختر خانمی آنها را بداند؛ پس با دقت بخوانید...

سایر مشخصات محصول

نویسنده : عماد داوری دولت آبادی
انتشارات : اعتلای وطن
شابک : 978-600-96432-8-8
موضوع : روانشناسی-حجاب و عفاف
شماره کتاب شناسی ملی : 3507637
سایز : نیم جیبی
تعداد صفحات : 128 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها