تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7038
تخفیف 10%

برکت زندگی

کتاب « برکت زندگی  شکر گذاری در سیره پیامبر »  به قلم حبیب الله فرحزاد
برکت زندگی
موجود
380,000 ریال
342,000 ریال

میل به کمال و رشد و پیشرفت در فطرت همه انسان ها امری واقعی و غریزی است . بر اساس و عده های الهی ، یکی از بهترین راه های رشد روحی و معنوی و فزونی نعمت ها ، قدر شناسی و شکرگزاری داده های خداوند است.

باید خدای بزرگ را بی نهایت سپاس گوییم که نعمت های بی شمار معنوی و مادی که از درک و شمارش و سپاس آن ها عاجزیم را بر سر ما فرو ریخته است . از خدای مهربان توفیق  قدرشناسی و شکر گزاری نعمت هایش را عاجزانه تقاضا داریم .

توفیق الهی نصیب شد که در جمعی از دوستان و نیز در شبکه سوم سیما، برنامه « سمت خدا» مباحثی درباره اهمیت شکر و راه های شکرگزاری، برگرفته از آیات و روایات و سیره گیامبر و اهل بیت مطرح کنیم.

آنچه پیش روی شماست ، همان مباحث است که پس از تدوین و ویرایش به شما عزیزان تقدیم می گردد.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم :

از آثار ابتلا

در هر بلایی نعمتی است که آن نعمت آن بلا را احاطه کرده است. چون خدا این را فرستاده است ، در آن زیبایی است . برای آن شخص و دیگران عبرت و بیدار باش است. بسیاری از اوقات زندگی انسان به طور یکنواخت می ذرد . فکر می کند دنیا به کام اوست . خدا او را در یک مشکل قرار می دهد . این یک هشدار است که حواس خود را جمع کن، گذشته های خود را نگاه کن.آقایی خیلی شر و شلوغ کار بود. در عین حال داش مشتی بود. در یک پیشامد ناگواری پای او شکست و به بیمارستان رفت. ما به عیادت او رفتیم.

گفت: این پا شکستن برای من خیلی خاصیت داشته است. قیامت و برزخ خود را دارم  سپری می کنم.

 گفت: چهل سال زندگی گذشته خود را دارم مرور می کنم . فلان جا مال فلانی را خوردی . حواس تو جمع باشد. باید وقتی از بیمارستان بیرون رفتی به او پس بدهی . فلان جا در گوش فلانی زدی . این دردها را که می کشیدم، یکی یکی آن پرونده ها آشکار می شد. حالا اگر او را هیمین طور رها می کردند، کی به خود می آمد. در همه کارهای خدا خیر قرار دارد.

سیره پیغمبر خدا و اهل بیت این بوده است که در هر امر خوشحال کننده و ناراحت کننده خدا را شکر می کردند.

برکت زندگی / صفحه ی 75-76

سایر مشخصات محصول

نویسنده : حبیب الله فرحزاد
انتشارات : طوبای محبت
شابک : 978-600-366-070-0
شماره کتاب شناسی ملی : شکر گزاری / سیره پیامبر
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 384 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها