تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5024
تخفیف 10%

این تو و این ماجرای عشق من

این تو و این«ماجرای عشق من»شرح کوتاهی بر زندگانی حضرت خدیجه سلام الله علیها به قلم انیسه سادات هاشمی
این تو و این ماجرای عشق من
نا موجود
100,000 ریال
90,000 ریال

قلم عاجز است از ادای حق بانویی که قلب اول شخصیت عالم را به خود جذب کرده و سرور و فخر همه انبیا و امامان و اولیا،پیامبراکرم،از او مدح فراوان کرده و در فراق او بیتابی و اشک فراوان ریخته و کسی که کلام او حقیقت محض است،می فرماید:و این مثل خدیجه کجا مانند او پیدا می شود؟

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

یکی بود...

یکی بود دیگر!مگر قرار بود چندتا باشد؟همهی قصه همین است.در خانه اگر کس است یک حرف بس است.یک حرف حساب که مدت ها منتظر بودم یک نفر بیاید آن را توی گوش این مردم بی حساب فرو کند.یک نفر که رو به آن «یکی»بایستد،نماز بگذارد و من به او اقتدا کنم.

می دانی!؟دنیای به این بزرگی بازی یک قل دو قل نیست که با چند تکه سنگ سر و تهش هم بیاید.خنده ام می گرفت از کسانی که نام خود را گذاشته بودند «مرد»و با «لات»و«هبل»یک قل دو قل بازی می کردند و اسمش را می گذاشتند«عبادت»!

چقدر منتظر بودم یک روز می گفتم مردی بیاید و به این بچه بازی های احمقانه پایان بدهد.اگر منجی بیاید،دار و ندارم را به پایش می ریزم و زندگی ام را وقفش می کنم.

دلم الکی خوش نبود.دلم گواهی می داد.دیگران هم گواهی میداند.همین ورقه بن نوفل،عمویم،که از علمای بزرگ بود،بر گواه دلم صحه گذاشت و گفت:به زودی آن منجی ظهور می کند.بعد همینطور که زیرچشمی به من اشاره می کرد،ادامه داد:«و با محترم ترین زن قریش ازدواج می کند...»

کتاب این تو و این«ماجرای عشق من»/ صفحه 10

سایر مشخصات محصول

نویسنده : انیسه سادات هاشمی
انتشارات : نشر طوبای محبت
شابک : 978-600-6085-60-9
موضوع : شرح کوتاه زندگانی حضرت خدیجه سلام الله علیها
شماره کتاب شناسی ملی : 4866583
سایز : پالتویی
تعداد صفحات : 80 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها