تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 898
تخفیف 10%

اولین دانشگاه و آخرین پیامبر ص

کتاب"اولین دانشگاه و آخرین پیامبر"به قلم شهید سیدرضا پاک نژاد
اولین دانشگاه و آخرین پیامبر ص
موجود
550,000 ریال
495,000 ریال

کتاب"اولین دانشگاه و آخرین پیامبر"متشکل از دوکتاب شهید سید رضا پاک نژاد می باشد.که بخش اول با موضوع روش زن داری و بخش دوم با موضوع روش شوهر شوهرداری می باشد.

بخش اول«روش زن داری» شامل فهرست های مهمی از جمله :اهمیت دین در ازدواج،سن ازدواج،زمان آمیزش،سن بچه دارشدن،اختلاف زن و مرد،بهترین زندگی،غیرت،حیا،آیین زن داری،حقوق زن،مباشرت،خوش زبانی ، دوست داشتن زن و ...می باشد.

بخش دوم«روش شوهرداری»شامل فهرست های مهمی از جمله:نسل داری،آیین شوهرداری،وسواس،حمایت زن از شوهر،زن دراختیار شوهر،تمکین زن از مرد،اختلاف زن و مرد،خدمت درخانه و ...می باشد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

زن ها به قدر کافی در منزل کار دارند،یعنی زنی که فقط یک دختر و پسر داردو در خانه اش هستند،آنقدر کار خانه داری دارد که نمی رسد کار دیگری انجام دهد،ولی ممکن است زن های پر کار پیدا شوندکه کار خانه داری را که انجام دادند باز متوجه شوند اوقات فراغتی دارند که متاسفانه بسیاری از آنها این قسمت از عمر گرانبها را مفت و رایگان از دست می دهند،وبا آنکه حاضر نیستند یک تومانی مجانی از دست بدهند متوحه نیستند که چگونه عمرشان از دست می رود.

رسم زننده ی بسیاری از زنان است که اوقات فراغت سر کوچه ها، کنار خیابان ها یا در محلی دیگر با زن یا زنهایی نشسته از زندگی و مسائلی که اغلب اطراف ازدواج و نسل دور می زند بحث می کنند،و چه بهتر که اوقات مذکور را که اغلب در معصیت های چون عمر به باطل گذراندند و غیبت کردند می گذرد،به مطالعه یا کارهای دستی و خیاطی بپردازند.

(کتاب اولین دانشگاه آخرین پیامبر/بخش روش شوهرداری/صفحه ۱۵۸)

سایر مشخصات محصول

نویسنده : شهید سیدرضا پاک نژاد
انتشارات : نشر اخلاق
شابک : ۹۷۸-۹۶۴-۷۶۱۶-۲۹-۳۰
قیمت :
موضوع : اسلام و اجتماع
شماره کتاب شناسی ملی : ۳۱۶۲۶۵
سایز : وزیری
تعداد صفحات : 422 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها