تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 7013
تخفیف 10,000 ریال

ازدواج و مسایل جنسی همسران

کتاب"ازدواج و مسایل جنسی همسران"شناخت عوامل بی میلی جنسی زنان و راه پیشگیری و درمان به قلم یوسف غلامی
ازدواج و مسایل جنسی همسران
موجود
140,000 ریال
130,000 ریال

یکی از دلایل مهم طلاق همسران در سال­های اخیر، افزایش نارضایتی ­های جنسی بوده است. از یک سو جهل و عدم اطلاعات کافی خانواده­‌ها راجع به این مسأله، و از سوی دیگر افزایش زمینه­ های بی ­اخلاقی جنسی و تحریکات و کامیابی ­های خارج از کانون خانواده، به افزایش این نارضایتی دامن زده است.

این کتاب با هدف ارائه اطلاعات ضروری و صحیح به خانواده­ ها و جلوگیری از بروز مشکلات متعدد در زمینه مسائل زناشویی تهیه و تدوین شده است و نویسنده از تجربه سالها ارائه مشاوره به زوج­ها استفاده نموده است. همچنین با به کارگیری احادیث و آموزه­ های دینی، تأییداتی برای سخنان خویش ارائه نموده است که می­تواند راهگشای افراد در درک نکات ظریف و فراوان در این ­باره باشد.

دوره لذت های جنسی آغاز زندگی برای گروه بیشماری از مردم، کوتاه مدت است، اما هستند کسانی که سال های طولانی از عمر خود را همانند ایام ماه عسل، شیرین سپری می کنند. راستی چگونه می توان از عشق و میل جنسی چنان شاهکاری در زندگی به وجود آوریم که در باور نگنجد!
کتاب حاضر بر آن است تا راه نیل بدین منظور را آسان سازد.

فصل اول کتاب با عنوان پدیده بی ­میلی زنان به تعریف و ذکر اقسام این پدیده می­پردازد. فصل دوم با عنوان ناگفته ­های جنسی زنان به توضیح وضعیت روحی و جسمی بانوان می­پردازد و راهکارهایی برای ارتباط خوب پیشنهاد می­دهد. تفاوت­های زنان و مردان در تفسیر ارتباط جنسی، موضوع فصل سوم را تشکیل می­دهد. فصل چهارم نیز شامل توصیه­ هایی به مردان است تا بتوانند از یک ارتباط دوطرفه و آرامش ­بخش برخوردار شوند. فصل پایانی نیز مجوعه ­ای از پرسش­ها و پاسخ­ها در این زمینه است.

گزیده کتاب

بی میل جنسی مانند بیماری افسردگی است که در مراحل آغازین آن، چندان هراس انگیز نیست، ولی با گذشت زمان و ترک درمان، شکل مزمن و پیچیده می یابد. چون میل جنسی سبب تقویت انگیزه زندگی و نشاط است، کاهش آن، به طوری مرموز و ناخواسته بر تفاهم زندگی زناشویی تاثیر می گذارد و نه فقط روابط جنسی آینده را، که روابط غیر جنسی را هم دسخوش تلاطم می گرداند.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : یوسف غلامی
انتشارات : لاهیجی
شابک : 978-964-9902-02-3
موضوع : زناشویی - مسایل جنسی - امور جنسی - اختلالات - زناشویی
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 240

نظرات

برچسب ها