تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 5503
تخفیف 10%

آن جا سفارت نبود

کتاب"آن جا سفارت نبود" تحقیق  و تدوین محمد مهدی مزارعی
آن جا سفارت نبود
موجود
300,000 ریال
270,000 ریال

۱۳ آبان سال ۱۳۹۸ بود پایه صحبت مقام معظم رهبری (مدظله العالی )روبروی تلویزیون نشسته بودم .ایشان گلایه داشتند که چرا اسناد لانه جاسوسی در دسترس عموم قرار نمی‌گیرد ؟چرا این اسناد وارد کتب درسی نمی شود تا همگان بدانند آمریکا چه بر سر این کشور آورده است ؟همان روز وقتی خبرها را دنبال می‌کردم، متوجه شدم ایشان برای بار چندم است که این خواسته را مطرح می‌کنند. سکوت را جایز ندیدم؛ دست به کار شدم تا شاید بتوانم این بار بر زمین مانده را در حد توان ناقصم از زمین بردارم .

کتاب حاضر که تحت عنوان "آنجا سفارت نبود" در اختیار خوانندگان گرامی قرار می گیرد، خلاصه‌ای از اسناد به دست آمده از سفارت سابق  آمریکاست که توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام ،به تدریج و به صورت چندین جزوه مفصل و مطول منتشر شده است.

از آنجایی که اکثر قریب به اتفاق نسل جدید ما این اسناد را ندیده و نخوانده اند و فقط کلیاتی از ماجرای تسخیر و اسناد به دست آمده را می دانند و در مواقع رجوع به کتاب با حجم انبوهی از اسناد روبرو می‌شدند، برآن شدم تا اسناد گویا و با صراحت بیشتر را به صورت موضوعی و دسته بندی شده منتشر کنم. این اسناد که شامل اطلاعات بسیار مهم و حساسی می‌باشد، کلمه به کلمه بازسازی شده و با زحمات زیاد جهت رسوایی دشمنان این مرز و بوم در اختیار عموم مردم قرار گرفته است تا افق روشنی در مقابل دیدگان نسل‌های آینده انقلاب باشد و با افزایش بصیرت و آگاهی خود خود در شناخت نقشه های دشمن و مقابله با آن، آمادگی لازم را داشته باشند. با این وجود خیلی از افراد جامعه این اسناد را از نزدیک هم ندیده اند. اسناد به دست آمده با تمام صراحتشان، تنها گویای بخشی از توطئه‌های دشمنان قسم خورده این مردم است که همین مقدار کم به وضوح نشان می‌دهد از هیچ طرح و توسعه در جهت ضربه‌زدن به مردم فروگذار نکرده‌اند. با مطالعه این اسناد خواهیم دید که با ترفندهای گوناگون سعی در نفوذ و ارتباط گیری و استخدام افراد رده بالای نظام و انقلاب داشتند .این بازخوانی به همه ما کمک خواهد کرد توطئه  بودن بسیاری از اتفاقات و حوادث را درک کرده و بدانیم که این توطئه ها ممکن است توسط هر کسی، در هر منصبی طراحی و هدایت شود.

تسخیر سفارت آمریکا دستور یک ساختمان نبود؛ در حقیقت تسخیر مرکز فرماندهی سازمان سیاه در منطقه غرب آسیا به خصوص ایران بوده است .همچنین مقر فرماندهی کودتاها در تمام آسایی،مرکزی هم بوده است ،ایران  و اسرائیل دو پا و بازوی آمریکا بودند که به وسیله این دو بازو ،سیطره خود بر تمام منطقه را تمام کرده بو.د برخلاف تصور همگان، این حرکت که مورد هجمه بسیاری از بزرگان قرار گرفت و دانشجویان دست اندر کار را، دانشجویان پیرو خط شیطان نامیدند، مورد تایید امام قرار گرفت.ایشان  تمام‌قد حمایت کرده و این را انقلاب دوم نامیده اند و نشان دادند که هدف از انقلاب فقط شاه نبوده؛ بلکه جهانی فکر می‌کند و مرکز اصلی کفر و استکبار را هدف‌گذاری کرده است و ماهیت اصلی انقلاب را نشان داده و بیان کردند که مسئله انقلاب یک مسئله ملی و محدود به ایران نیست؛ بلکه جنگ اصلی ما با مستکبرین و در راس آنها آمریکاست.

سایر مشخصات محصول

انتشارات : گنجینه ی مهر ماندگار
شابک : 978-622-7128-14-7
موضوع : اشغال سفارت آمریکا
شماره کتاب شناسی ملی : 6050781
سایز : رقعی
گردآورنده : محمد مهدی مزارعی
تعداد صفحات : 240 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها