تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 2249
تخفیف 10%

آخرالزمانی ها بخوانند

کتاب آخرالزمانی ها بخوانند , 14 عامل عاقبت بخیری به قلم حسن محمودی
آخرالزمانی ها بخوانند
نا موجود
100,000 ریال
90,000 ریال

کتاب آخر الزمانی ها بخوانند در مقدمه درباره احادیث و روایات مربوط به آخرالزمان سخن فته شده و از آفات و صدمات و ویژگی هایی که بیشتر متوجه دین می گردد صحبت شده است و سعی شده که مخاطب با استفاده از دعاهای وارده در برابر این طوفان بلا ی آخرالزمان به مصونیت دست یابد.

این کتاب در سه بخش اصلی تنظیم شده است:

بخش اول سفارش به عاقبت بخیری

بخش دوم عبرت ها

بخش سوم عوامل عاقبت بخیری

در بخشی از این کتاب می خوانیم :

   در حکمت دیگر نهج البلاغه آمده است که حضرت فرمودند:

آنچه اکنون در دست توستقبل از تو در دست دیگران بود بعد از تو نیز به دست دیگران خواهد رسید. همانا تو برای دو نفر مال خواهی اندوخت. یا شخصی که اموال تو را در راه اطاعت خدا به کار گیردپس آنچه تو را به هلات افکند( به خاطر ندادن حقوق واجب آن مال ) او را سعادتمند می کند.یا کسی که آن را در گناه خرج می کند که با اموال جمع شده تو خ.د را هلاک کرده است. هیچ یک از این دو , سزاوار نیستندتا بر خودت مقدمشان داری و بار آنان را بر دوش کشی.

پدری هشت پسر داشت که اموال زیادی برای آنها به ارث گذاشته بود, بعد از مرگش به خواب یکی از اهالی محل آمد و درخواست کرد و پسران مرا جمع کن و بگو خمس مال مرا بدهند. پسران او پس از شنیدن خواب پدر , چیزی نگفتند. چند روز بعد به خواب آمد و گفت: من دارم می سوزم بگو آنها خمس مالم را بدهدند. بنده خدا هشت پسر را جمع کرد نصیحت کرد و گفت: پدرتان می گفت من دارم می سوز مبگو خمس مالم را بدهند.

پسران نگاهی به هم کردند و گفتند: اگر بدهیم ما هشت نفر می سوزیم اما اگر ندهیم او یک نفر است که می سوزد, یک نفر بسوزد بهتر از این است که هشت نفر بسوزند.

( کتاب آخرالزمانی ها بخوانند/ صفحه 74 و 75 )

سایر مشخصات محصول

نویسنده : حسن محمودی
انتشارات : نشر همای غدیر
شابک : 978-964-8493-73-3
قیمت :
موضوع : رستگاریو عاقبت به خیری / احادیث
شماره کتاب شناسی ملی : 3759327
سایز : پالتویی رقعی
تعداد صفحات : 120 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها