تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 111
تخفیف 15%

آثار و برکات آیه الکرسی

کتاب"آثار و برکات آیه الکرسی"به قلم جابر رضوانی

اين محصول به صورت تكي به فروش نمي رسد. شما بايد حداقل 10000 تعداد براي اين محصول

آثار و برکات آیه الکرسی
موجود
100,000 ریال
85,000 ریال

کتابی که پیش روی دارید درباره ی آیه الکرسی و آثار و برکات آن است که از رسول گرام اسلام و ائمه معصومین جمع آوری شده تا مورد استفاده عموم قرار گیرد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

هرکس با روشی به خدای خود می پیوندد امید است این اثر نیز یکی از روش هایی باشد که خواننده ی گرامی را به دامن سراسر مهر و محبت و لطف و کرم و بخشش و عنایت خداوند تبارک و تعالی پیوند می زند و باعث هرچه محکم تر شدن رابطه ی او با خداوند کریم گردد. از طاغوت بریدن و به خدا پیوستن، چنگ زدن به ریسمان محکمی است که هیچ چیز قادر به قطع کردن ان نیست. زمانی که بنده ای به ریسمان الهی چنگ زند و به او ایمان اورد، خداوند او را از تاریکی های جهالت و ضلالت بیرون می آورد و به سوی نور-که دانایی و هدایت و راه حق را از ناحق شناختن است- هدایت می کند.

ترجمه ایه الکرسی

خداوندی که جز او خدایی نیست؛ خدایی که زنده پاینده است، نه چرت می زند و نه به خواب فرو می رود، آنچه که در آسمانها و زمین است برای اوست. کیست که در پیش او مگر به اذن او شفاعت یابد انچه در پیش رو و انچه که در پشت سر انهاست می داند، و کسی به علم او دست پیدا نمی کند مگر انچه را که او می خواهد. قلمرو حکومت او اسمان ها و زمین را فرا گرفته است دو نگه داشتن انها برای او سنگین و گرانبار نیست و اوست والامقام و بزرگ.

هیچ اکراهی در دین نیست. همانا درست ار نادرست روشن شده است پس هر کسی به طاغوت کافر شود و به خدا ایمان بیاورد به دستاویز محکمی دست زده است که قابل گسستن نیستو خداوند شنوا و داناست.

خداوند سرپرست کسانی است که ایمان اورده باشند، انها را از تاریکی ها به سوی نور بیرون می کندو کسانی که به خدا کافر شدند، اولیای آنها طاغوت است که آنها را از نور به سوی تاریکی ها سوق می دهد،آنان اهل آتش جهنم هستند و دائما در ان خواهند بود.

سایر مشخصات محصول

نویسنده : جابر رضوانی
انتشارات : نورالزهراء
شابک : 978-964-93994-0-9
قیمت :
موضوع : اثار و برکات ایه الکرسی
شماره کتاب شناسی ملی : 82-11675م
سایز : رقعی
تعداد صفحات : 112 صفحه
نوع جلد : شومیز (معمولی)

نظرات

برچسب ها