تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
کدکالا: 816
تخفیف 10%

آب هرگز نمی میرد

خاطرات سردار جانباز میرزا محمد سُلگی, فرمانده گردان 152 حضرت اباالفضل (ع) لشکر 32 انصارالحسین (ع) به نگارش حمید حسام
  • جلد شومیز (معمولی)
  • جلد گالینگور (سخت)
آب هرگز نمی میرد
موجود
600,000 ریال
540,000 ریال

انتشار کتاب «آب هرگز نمی میرد» خاطرات جانباز میرزا محمد سلگی از فرمانده هان لشکر 32 انصار الحسین(ع) که با قلم بسیار شیوای نویسنده توانا حمید حسام به رشته تحریر در آمده، گامی ست در جهت نشان دادن این زیبایی ها و ارتباط معنوی رزمندگان ما با حماسه بی مانند عاشورای حسینی(ع).

این کتاب علاوه بر کسب رتبه نخست جوایز ادبی جلال آل احمد در سال 1393 توانست رتبه نخست شاخه مستند نگاری جایزه ادبی پاسداران اهل قلم در سال 1395 را نیز کسب نماید.

همچنین رهبر معظم انقلاب در بخشی از متن تقریظ این کتاب چنیین می فرمایند:

در میان کتابهای خاطرات جنگ، این، یکی از بهترین هاست. نگارش درت و قوی، ذوق سرشار، سلیقه و حوصله، همت بلند، همه با هم دست به کار تولید این اثر شده اند. کتاب خانم ضرابی در شرح حال شهید عالی مقام علی چیت سازیان نیز دارای همین برجستگی ها است. این دو نفر از ستارگان اقبال همدانند. (بهمن ماه 95)

در بخشی از متن کتاب می خوانیم:

با صدای بلند سوره یاسین را تلاوت کرد برخاست و برای آوردن آب و مهتاب به عقب رفت و دقایقی بعد با چند نفربرگشت و من از بالای خاکریز به او خیره شدم، همچنان لبهایش می جنبید و قرآن می خواند. استاد مراد و آن چند نفر دبه های آب و جعبه های مهمات را گوشه ای گذاشتند که ناگهان خمپاره ای وسط آنها منفجر شد و تمامشان افتادند. رفتم بالای سرشان. لت و پار شده بودند. یکی شهادتین می گفت و جان می داد. سه نفر درجا شهید شده بودند که یکی از آنها استاد مراد بود، ترکش یک طرف سرش را برده بود و مو های نرم پشت سرش، از خون و خاک پر بود...

(صفحه 412)

سایر مشخصات محصول

نویسنده : حمید حسام
انتشارات : بیست و هفت
شابک : 9786003310193
قیمت :
موضوع : خاطرات سردار جانباز میرزا محمد سلگی
شماره کتاب شناسی ملی : 3611143
سایز : رقعی
نوع جلد : سلفون (جلد سخت)

نظرات

برچسب ها